"Росія готує держпереворот в Україні", – Зеленський розповів про "Майдан 3"
Кремль прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створити хаос із метою зміщення президента, заявив український лідер Володимир Зеленський.
В української розвідки є інформація про підготовку держперевороту в Україні, який хоче організувати Москва.
Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає Bloomberg.
Він додав, що у Кремлі хочуть розколоти українське суспільство, посіяти хаос, щоб врешті-решт усунути президента від влади. Зеленський додав, що інформацію про плани РФ організувати у Києві "Майдан 3" підтверджують і західні партнери.
Президент не розкрив інших подробиць російської провокації, що готується.
Нагадаємо, Зеленський заявив, що Кремль може розпалити війну на Балканах і спробувати знову дестабілізувати ситуацію у Молдові, щоб відвернути увагу світу від України.
Президент України раніше заявляв, що Київ і міжнародна спільнота знають про терористичні ходи, які може планувати РФ, і мають намір відповідати потужно.
Останні новини
У Києві чути вибухи від касетних боєприпасів, розкиданих БПЛА РФ: в області ліквідовано пожежу
12:37Вперше за 100 днів правління Трампа: Білий дім анонсував новину, пов'язану зі зброєю для України
09:33Влада РФ стурбована найбільшим дефіцитом бюджету: дірка перевищує часи пандемії – The Moscow Times
09:27