16 листопада 2023, 10:47

Десятки на місяць: Україна почала масове виробництво власних "Шахедів"

Глава Мінстратегпрому Олександр Камишин заявив, що за деякими напрямками фіксується десятикратне збільшення виробництва продукції військового призначення.

Десятки на місяць: Україна почала масове виробництво власних "Шахедів"

Український військово-промисловий комплекс розпочав серійне виробництво дронів-камікадзе - аналогів іранських "Шахедів", які масово застосовують росіяни.

Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин, передає Forbes.

Він не сказав, як називається український дрон, а також не розкрив його технічні характеристики. Міністр зазначив, що зараз таких безпілотників виробляють десятки на місяць і темпи їхнього виготовлення зростають. Камишин заявив, що українські оборонні підприємства нарощують виробництво й інших видів озброєнь. За деякими напрямками є збільшення у десятки разів.

Також очільник Мінстратегпрому розповів, що на державні підприємства потягнулися приватні компанії, які виготовляють дрони, бо на них є необхідні ресурси та потужності.

Нагадаємо, глава уряду Денис Шмигаль анонсував збільшення виробництва зброї та військової техніки в Україні. У 2024 році на виробництво безпілотників, далекобійних ракет й іншого озброєння буде витрачено 1,5 млрд доларів.

Також ми писали, що Україна до кінця року планує значно наростити темпи виробництва дронів.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини