15 листопада 2023, 08:49

Зеленський сказав, навіщо Путіну потрібно показати хоч якийсь результат на війні саме зараз

Путін планує у грудні поточного року знову йти на президентські вибори, тож хоче хоч якусь "перемогу" на фронті.

Зеленський сказав, навіщо Путіну потрібно показати хоч якийсь результат на війні саме зараз

Президент України Володимир Зеленський вважає, що російський диктатор Володимир Путін планує вже на початку прийдешнього грудня оголосити про нові вибори президента РФ, а також свою чергову участь у них, передає ТГ-канал "Україна 365".

Саме з цієї причини, на думку українського президента, Путін зараз прагне у короткі терміни показати хоч якийсь результат на війні, який можна під вибори "продати" своєму електорату як "перемогу".

Зеленський зазначає, що зараз ЗС РФ помітно активізувалися на фронті та проводять інтенсивні штурми, особливо на Донбасі. Також український лідер зауважив, що Путін і його військова армада втрачають під Авдіївкою Донецької області техніку та живий склад швидше, ніж під тим же Бахмутом, однак витримувати цей відчайдушний натиск російських окупантів вельми непросто.

"У Путіна зараз дуже цинічна та конкретна політична мета, та він готовий вбити скільки завгодно своїх людей, тому що хоче на першу половину грудня показати хоч якийсь тактичний результат, коли планує оголосити про свої вибори", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, в ISW дали відповідь, чому армії Путіна не вдасться повністю відновити ініціативу на полі бою.

Як повідомлялося, Єрмак підтвердив появу нового плацдарму ЗСУ на лівому березі Херсонщини.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини