14 листопада 2023, 14:01

У Львові студенти вийшли на мітинг і поставили керівництву умову: "Фаріон, геть!"

Учні Львівської політехніки вимагають звільнити скандальну Ірину Фаріон із вишу.

У Львові студенти вийшли на мітинг і поставили керівництву умову: "Фаріон, геть!"

Студенти університету "Львівська політехніка" вийшли на мітинг із вимогами звільнити з вишу одіозну політикиню та професорку Ірину Фаріон, передає ТГ-канал "Україна 365".

Учні львівського універу заявляють, що їхня вимога про звільнення Фаріон із посади пов'язана з її негативним висловлюванням на адресу тих бійців ЗСУ, які під час спілкування використовують не тільки українську, а й російську мову.

У Мережі з'явилося відео акції протесту: студенти тримають у руках плакати з написами "Фаріон, геть із Політеху! Колишніх комуністів не буває" тощо.

Крім того, протестувальники звертають на себе увагу керівництва університету, яке, на їхню думку, також несе відповідальність за образу українських військових з боку педагога, що працює у цьому виші.

Нагадаємо, Ірина Фаріон потрапила у гучний скандал, виступивши з образами на адресу солдатів ЗСУ.

Раніше повідомлялося, що через Фаріон студента в окупованому Криму затримали російські спецслужби, влаштувавши йому допит.

Також ми писали, що Гордон розповів про таємне минуле Ірини Фаріон: "Я запропонував їй пройти детектор брехні. Вона була не просто агентом, а частиною КДБ".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини