19 жовтня 2023, 14:50

"Історія РПЦ в Україні завершена", – Верховна Рада ухвалила історичний законопроєкт

Український Парламент у першому читанні підтримав проєкт закону про заборону діяльності в Україні релігійних організацій, пов'язаних із Росією.

"Історія РПЦ в Україні завершена", – Верховна Рада ухвалила історичний законопроєкт

Сьогодні, 19 жовтня, Верховна Рада проголосувала за заборону релігійних організацій, пов'язаних із РФ, у першому читанні. Зокрема, це стосується УПЦ Московського патріархату, яку давно пов'язують із Росією. "За" законопроект №8371 проголосували 267 нардепів.

Найбільшу кількість голосів за законопроєкт дали фракції "Слуга народу" - 175, "ЄС" - 26, і "Голос" - 18.

За інформацією нардепів, далі додаватимуться правки. Коли саме буде голосування у другому читанні, поки невідомо.

Українська журналістка Соня Кошкіна у своєму Telegram-каналі пише, що історію Російської православної церкви в Україні завершено.

"267! Все. Історія РПЦ в Україні завершена. Слава Богу за все!" - написала вона.

Кошкіна також розповіла, як двоє депутатів Парламенту перед голосуванням обходили колег і погрожували їм Божою карою, вимагаючи відмовитися від підтримки законопроекту.

"Нардепи Культенко (диякон УПЦ МП) і Дмитрук (православний бодібілдер з Одеси, який нещодавно побив людину у центрі Києва) обходять колег у залі - лякають карою Божою, вимагають не голосувати. Ні, це не жарт. Так, вони на всю голову схиблені. Сподіваюся, тих, хто вірить у "кару Божу" у виконанні Культенка з Дмитруком, зараз під куполом немає", - написала вона.


Раніше ми писали, що представники ПЦУ відреагували на скандальну фразу митрополита Даниїла про те, що "влада придумала війну".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини