12 жовтня 2023, 09:30

"У РФ людського ресурсу вистачить надовго", – Буданов розповів, як довго Кремль зможе вести війну

Оцінюючи російську економіку, можна сказати, що ресурсів для ведення війни у країни-агресора вистачить до 2025 року, заявив Буданов.

"У РФ людського ресурсу вистачить надовго", – Буданов розповів, як довго Кремль зможе вести війну

Оцінюючи російську економіку, можна сказати, що ресурсів для ведення війни у країни-агресора вистачить до 2025 року, заявив Буданов. А от щодо кількості військової техніки, то окупанти можуть протягнути і до 2026 року. Однак не варто забувати, що зараз ворог уже не так швидко може відновити пошкоджену техніку, як до 2022 року, заявив головний розвідник України.

Сьогодні, 12 жовтня, журналісти "УП" виклали у Мережу розгорнуте інтерв'ю з керівником ГУР МО України Кирилом Будановим.

За словами розвідника, можна зупинитися на 2025 році, а ось за людським ресурсом вони можуть воювати ще дуже довго. Однак, незважаючи на площу України, й у нас вистачить людських сил надовго.

З одного боку, РФ активно співпрацює з Іраном і КНДР щодо постачання озброєння. Однак не варто забувати, що Україні допомагає набагато більше цивілізованих країн світу.

Водночас, зі слів Буданова, світ виявився не готовим до війни такої інтенсивності. Уже тепер багато країн світу намагаються наростити свій арсенал.

За стіл переговорів можна буде сісти тільки тоді, коли ворога буде вигнано з території України. Водночас у Кремлі вже промацують ґрунт для переговорів і не тільки у країнах Заходу, а й у самій Україні, заявив головний розвідник країни.

Раніше Буданов озвучив прізвище людини, яка завдала найбільшої шкоди Україні. І це не Путін.

Нагадаємо, у Білому домі вирішили об'єднати одразу три країни в один запит щодо фінансової допомоги. Йдеться про Україну, Ізраїль і Тайвань.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини