22 вересня 2023, 11:45

"Це робиться цілеспрямовано", – Гайдай розповів, що відбувається на окупованій частині Луганщини

Малі народи Російської Федерації переселяють на окуповані території Луганської області, та це робиться цілеспрямовано та масово, заявив Сергій Гайдай.

"Це робиться цілеспрямовано", – Гайдай розповів, що відбувається на окупованій частині Луганщини

Кремлівський режим цілеспрямовано переселяє велику кількість людей, переважно представників малих народів РФ, на окуповану частину Луганської області в Україні. Вони приїжджають не як солдати, а як люди з сім'ями та заселяються або у відремонтовані за бюджетні кошти будинки та квартири, або у порожні житла евакуйованих українців.

Про це розповів ексголова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай в інтерв'ю Євгенії Кутнової для YouTube-каналу "Фабрика новин".

"Іноді люди, які виїхали з окупованої території, приїжджають раз на два-три місяці перевіряти свої квартири, а їм відчиняють якісь чужинці, кажучи, що місцева влада дала їм документи, і вони на законних повноваженнях тут проживають, і виганяють власників квартир із їхніх же осель. Це не поодинокі випадки", - зазначив держдіяч.

За словами Гайдая, таке переселення з Росії триває. Кремлівський режим цілеспрямовано це робить саме для того, щоб показати: новоокуповані території вже повністю складаються з росіян, і вони там справді всерйоз і надовго, та вже нікуди не підуть із цієї території.

Нагадаємо, військова розвідка показала відео ліквідації російських станцій виявлення цілей "Купол" і ЗРК "Бук".

Раніше ми повідомляли, що з одного напрямку на Луганщині почали тікати навіть елітні російські підрозділи.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини