13 вересня 2023, 06:04

Пожежею охоплено Південний майданчик Севморзаводу Севастополя: окупант Развожаєв поділився подробицями

В окупованому Севастополі потужна пожежа на Південному майданчику Севморзаводу, де переважно й ремонтують кораблі.

Пожежею охоплено Південний майданчик Севморзаводу Севастополя: окупант Развожаєв поділився подробицями

Сьогодні вночі, 13 вересня, близько 3:00 на окупований Севастополь було здійснено атаку. Місцева окупаційна влада запевняє, що виною всьому ракети, які запустив по Криму Київ.

Окупант Михайло Развожаєв уже виїхав на місце пожежі, виклавши у Мережу фото на тлі палаючого Севморзаводу, інформує канал "Україна 365".

З його ж слів, на місці НП працюють усі необхідні служби. Пожежа на Південному майданчику заводу, та немає небезпеки для цивільних об'єктів.

Згідно з попередньою інформацією, постраждало 24 людини, проте тільки чотири з них перебувають у стані середнього ступеня тяжкості. Їм уже надано допомогу.

Развожаєв закликає жителів міста не викладати у Мережу фото або відео прильотів. Однак уже пізно, оскільки перші кадри у Мережі з'явилися буквально за лічені хвилини після перших "хлопків", та й сам окупант сфотографувався на тлі заводу, що горить.

Місцеві жителі повідомляють, що "хлопки" було чути о 4:00 і близько 5:00, а отже атака була потужною.

Севастопольський морський завод був побудований у 1783 році. У лютому 2015 року його "націоналізувала" окупаційна влада. Сам завод розташований на двох великих майданчиках (Південний та Інкерманський) загальною площею 53 га. Завод в основному ремонтує кораблі.

Раніше у Мережі вже з'явилися кадри пожежі в Південній бухті Севастополя у районі судноремонтного заводу.

Нагадаємо, 12 вересня у Красноперекопському районі Криму було чути "хлопки". Відразу ж після цього у небо піднялися вертольоти.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини