2 травня 2023, 18:16

Z-патріоти розшукали та "покарали" 16-річного хлопця з Ялти, який підтримав Україну

Z-патріоти знайшли молодого чоловіка, який сказав "ми за Україну", і змусили вибачитися на камеру.

Z-патріоти розшукали та "покарали" 16-річного хлопця з Ялти, який підтримав Україну

2 травня у Мережі з'явилося відео вуличного опитування в анексованому Криму. Пропагандистка з'ясовувала у перехожих на набережній Ялти, чи не бояться вони контрнаступу. Один із молодих людей, які проходили повз, відповів, що підтримує Україну, позбавивши дару мови "журналістку".

Через кілька годин обурені Z-патріоти знайшли молодого чоловіка та змусили вибачатися за слова про Україну. Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

Молодий чоловік у кадрі вибачається перед "громадянами РФ", "країною" та "президентом Російської Федерації". До речі, юнакові лише 16 років, а отже навіть за російськими законами ніхто не має права висувати йому претензії - усі юридичні моменти мають з'ясовувати з його батьками або опікунами.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк нагадав про один з одвічних фейкових аргументів російської пропаганди в Європі про те, що населення Криму - проросійське. Однак ролик, що з'явився у Мережі, спростовує всі ці твердження, а реакція Z-патріотів, які вимагають розправи над хлопцями, тільки підтверджує неспростовні факти.

Подоляк упевнений, що, крім вибачень на камеру, хлопців можуть відрахувати з навчальних закладів, а проти батьків можуть порушити кримінальні справи.

"Одне питання: чи потрібні такі репресії у "щиро проросійському середовищі"?" - поцікавився чиновник.

Нагадаємо, після удару по нафтобазі росіяни поспіхом ретирувалися Кримським мостом із півострова на територію РФ. У ГУР уточнили, що "бавовна" знищила паливні запаси армії РФ.

Також стало відомо про безславну втечу російських окупантів із Криму. Через вкрай напружену обстановку на півострові вони намагаються якомога швидше перебратися на материкову РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини