12 квітня 2023, 12:14

"Дуже бояться", – Андрусів прокоментував звірства росіян над полоненими бійцями ЗСУ

Російські нелюди своїми звірствами над українськими полоненими тільки підігрівають бажання їх винищувати, вважає Віктор Андрусів.

"Дуже бояться", – Андрусів прокоментував звірства росіян над полоненими бійцями ЗСУ

Радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів прокоментував жахливі кадри з передової, де окупант РФ відрізає голову ще живому полоненому бійцю ЗСУ. Тим часом канал CNN знайшов ще одне відео з відсіканням голови українським військовим. Журналісти не публікують моторошні кадри, але стверджують, що у двох захисників російські військові-нелюди відрізали голови та руки.

"Це російська істерика. Вони пускають у хід уже останні аргументи через страх перед нашим контрнаступом", - пише у ТГ Андрусів.

Радник зазначає, що подібні криваві знущання за межею навіть у росіян, але вони пішли на це усвідомлено. Російських командирів не зупинило навіть те, що у ЗСУ теж багато полонених окупантів. Експерт переконаний, що це крок повного відчаю та безвиході. Домоглися ж росіяни лише посилення ненависті до них.

"Вони дуже бояться. А наше бажання вбивати їх тільки зросло", - наголосив він.

Як зазначив президент Володимир Зеленський, українці нічого не забудуть і не пробачать убивцям. Ніхто у світі не може ігнорувати те, як легко ці звірі вбивають.

Раніше Андрій Єрмак відреагував на черговий бузувірський акт з боку окупантів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль озвучив нову інформацію про терміни контрнаступу ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини