30 березня 2023, 14:05

З'явилося відео, як намісник Києво-Печерської лаври Паша Мерседес погрожує журналістам палицею

Ситуація навколо Лаври у Києві та московських попів, які засіли на території найважливішої культурної пам'ятки, набирає обертів.

З'явилося відео, як намісник Києво-Печерської лаври Паша  Мерседес погрожує журналістам палицею

Священики Московського патріархату з РПЦ в Україні, які вже 20 років називають себе для прикриття "УПЦ", навідріз відмовляються залишати Успенську Києво-Печерську лавру. Поводяться відверто нахабно та, не соромлячись, погрожують представникам ЗМІ. Так, намісник Лаври, митрополит Павло (Лебідь), відомий під прізвиськом Паша Мерседес, в оточенні прихильників пригрозив журналістам побити їхні камери палицею, передає ТГ-канал "Україна 365".

"Я зараз візьму ту палицю та поб'ю всі ваші фотоапарати", - сказав поп.

Інший московський священик порвав представнику мас-медіа йому дріт для зарядки. При цьому на відео зафіксовано, як церковник навіть штовхнув одну з журналісток.

Варто зазначити, що знахабнілі попи та їхні прислужники не пускають на територію Києво-Печерської лаври навіть членів комісії заповідника.

Нагадаємо, попи УПЦ МП заявили про готовність оскаржувати вимоги покинути Києво-Печерську лавру: у Мережу злили цікаві відео.

Як раніше повідомлялося, предстоятель УПЦ Московського патріархату митрополит Онуфрій, який підкоряється патріарху Кирилу (Гундяєву), вийшов до своєї пастви у головному уборі з діамантами вартістю майже 6 млн гривень.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини