28 березня 2023, 19:57

Онуфрій з'явився перед паствою у Лаврі у клобуку з діамантами за 5,8 млн гривень – джерело

Митрополит УПЦ Московського патріархату Онуфрій вийшов до своєї пастви у головному уборі вартістю майже 6 млн гривень.

Онуфрій з'явився перед паствою у Лаврі у клобуку з діамантами за 5,8 млн гривень – джерело

У Києво-Печерській лаврі 15 березня відбулася остання недільна служба УПЦ Московського патріархату перед виселенням. Митрополит Онуфрій там наостанок "блиснув" шикарним вбранням вартістю у 5,8 млн гривень.

Про це повідомила у Telegram відома українська журналістка, шеф-редактор видання Lb.ua Соня Кошкіна.

Кошкіна провела опитування серед своїх підписників про те, скільки, на їхню думку, коштує клобук, у якому Онуфрій здійснював свою останню службу у Лаврі.

"Коштує цей клобук 160 тисяч доларів, або 5 851 200 (гривень - ред.) за курсом ПриватБанку. Ціна зумовлена тим, що хрест весь викладений із великих діамантів. Виробників на цьому ринку мало, всі одне одного знають, тому цифри ніхто не приховує... Я не прихильник того, що глава Церкви має ходити незрозуміло як, але коли too much (занадто - ред.), то too much", - підкреслила Кошкіна.

Зазначимо, що 2023 року влада України розірвала договір про оренду Лаври з Московським патріархатом, який не розірвав зв'язків із Москвою, незважаючи на повномасштабне вторгнення. Святиня, ймовірно, тепер буде під контролем автокефальної Православної церкви України (ПЦУ). Її Синод 28 березня звернувся до влади з проханням передати у відання ПЦУ об'єкти на території Києво-Печерської лаври.

Контекст: клобу́к - головний убір служителів у православ'ї, що символізує терновий вінець Ісуса Христа - "одяг смиренності" та "шолом порятунку", що захищають від "стріл лукавого".

Раніше Онуфрій відмовився вшанувати пам'ять загиблих бійців ЗСУ.

Крім того, Онуфрій під час богослужіння закидав парафіян Київської лаври яйцями.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини