10 березня 2023, 14:51

На Майдані тисячі людей, схиливши коліно, прощаються з легендарним героєм Да Вінчі – кадри

Щоб вшанувати пам'ять Дмитра Коцюбайла у центр Києва, крім Зеленського, прибули Залужний, Буданов і Резніков.

На Майдані тисячі людей, схиливши коліно, прощаються з легендарним героєм Да Вінчі – кадри

Тисячі людей прийшли попрощатися з Да Вінчі - легендарним захисником України комбатом Дмитром Коцюбайлом, який загинув під Бахмутом. Українці сумують у центрі Києва та проводжають Героя в останню путь.

Тelegram-канал "Україна 365" публікує відео з Майдану, де легендарного українського воїна, який став на шлях захисту України 2014 року у віці 18 років, вшановують, ставши на коліна. Українці йдуть нескінченним потоком, несучи квіти. Лунають гуцульські трембіти.

Президент України Володимир Зеленський відвідав жалобну процесію та відспівування у Михайлівському соборі разом із прем'єр-міністеркою Фінляндії Санною Марін. З Героєм України Дмитром Да Вінчі Коцюбайлом на Майдані попрощалися й інші високопоставлені особи. У кадр потрапили Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, глава ГУР Кирило Буданов, міністр оборони Олексій Резніков.

Зазначимо, у 2014 році Коцюбайло прийняв командування взводом, у 2015-му взяв відповідальність за роту. У 2016-му очолив штурмову роту "Вовки Да Вінчі" та тепер до останнього бився з окупантами.

Нагадаємо, причиною смерті Да Вінчі стало поранення, отримане ним на бойовій позиції у зіткненні з окупантами під Бахмутом, медики не змогли надати допомогу.

Раніше у День гімну Зеленський опублікував зворушливе відео з передової.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини