1 лютого 2023, 20:26

"Шоу з "братньою любов'ю" закінчилося", – Гармаш розповів, як РФ кинула жителів Луганська та Маріуполя

Війна ще не закінчилася, а Росія вже почала кидати жителів окупованих територій України.

"Шоу з "братньою любов'ю" закінчилося", – Гармаш розповів, як РФ кинула жителів Луганська та Маріуполя

РФ, очевидно, не по кишені утримання окупованих територій України. Агресор почав економити на допомозі мирним громадянам, життя яких сам же зруйнував війною.

Деталі розкрив у Facebook відомий журналіст, колишній учасник Мінських переговорів Сергій Гармаш.

Він розповів про два показові випадки, як РФ "піклується" про життя жителів окупованих територій. Так, бюджетникам Луганська, які не мають паспортів РФ, оголосили, що їхні зарплати буде урізано на 30%.

"Юридично це маячня. Після анексії Росія автоматично нав'язала жителям анексованих територій своє громадянство,та від наявності паспорта воно не залежить", - розповів Гармаш.

Важливо, що в ОРДЛО далеко не у всіх любителів "русского мира" є паспорт Російської Федерації. Річ у тім, що процес паспортизації на цих територіях відбувається дуже повільно: люди місяцями очікують своїх черг, багато хто просто не встиг його зробити. І тепер ці люди отримали плювок в обличчя від Москви.

У Маріуполі, зруйнованому російською армією, стався ще більш кричущий випадок, ніж у Луганську. Там кинули мешканців, які отримали від Росії квартири нібито безкоштовно.

"Зараз "щасливим власникам нового житла" запропонували оформити на нього іпотеку під 2% річних, а ціни визначили зовсім не благодійні: двушка - близько 45 тисяч доларів (!). У Маріуполі! Зруйнованому росіянами місті, де немає роботи! Загалом шоу з "братньою любов'ю" й "одним народом" закінчилися - почалася економія", - констатував Гармаш.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що житель Маріуполя розповів про аферу "нової влади" - людей заганяють у боргове рабство.

Ми також писали, що у Маріуполі просто на стіні російської казарми з'явилися патріотичні графіті.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини