23 січня 2023, 13:33

"За три місяці було..." – Пташка з "Азовсталі" розповіла про те, як ставилися до неї товариші по службі чоловіки

21-річна Катерина Поліщук, знаменита Пташка з "Азовсталі", відповіла на запитання про стосунки з товаришами по службі чоловіками під час захисту Маріуполя.

"За три місяці було..." – Пташка з "Азовсталі" розповіла про те, як ставилися до неї товариші по службі чоловіки

Парамедик Катерина Поліщук, відома як Пташка з "Азовсталі", розповіла про військовий побут під час захисту Маріуполя, згадавши також про стосунки з товаришами по службі чоловіками. За словами захисниці, за три місяці у неї було близько дванадцяти бункерів, вона постійно переїжджала з місця на місце. Про те, щоб помити голову, можна було тільки мріяти, це робилося приблизно раз на місяць. Часто спала на бетоні, зверху на який клала дерев'яні двері та спальник. Постійно просила когось із товаришів по службі спати поруч, щоб людське тепло зігрівало, але водночас ніхто з них жодного разу не дозволив собі будь-яких вульгарних жартів у її бік.

Про це Пташка розповіла в інтерв'ю Раміні Есхакзай для YouTube-каналу "Ходят слухи".

"Не було ніяких моментів із жартами. У нас усі були рівні. Мене сприймали як товариша по службі, та ніхто не дозволяв вульгарно пожартувати у мій бік. Усі поважали та розуміли, що я поранена та мені потрібна підтримка. Хлопці ділилися своїм одягом. Намагалися піклуватися. Води було дуже мало. І одного разу вони принесли мені дві пляшки мінералки з місця обстрілів", - згадала Поліщук.

Також, за словами маріупольської захисниці, на її позиціях взагалі не було жінок, вона була одна.

Нагадаємо, парамедик Пташка зробила заяву про Зеленського: "Переглянула про нього думку".

Раніше ми повідомляли, що Пташка та частина "азовців" повернулися в Україну з російського полону.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини