23 січня 2023, 10:52

Мер Харкова Терехов розповів про спробу його відсторонення на початку вторгнення Росії: "Мене виводили під охороною"

Градоначальник Ігор Терехов стверджує, що ексглава Харківського УСБУ цілеспрямовано хотів прибрати його та Синєгубова з посади у перші години війни.

Мер Харкова Терехов розповів про спробу його відсторонення на початку вторгнення Росії: "Мене виводили під охороною"

Харківський міський голова Ігор Терехов в інтерв'ю виданню "Думка" розповів, що колишній начальник регіонального управління СБУ Роман Дудін планував усунути його, а також голову обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

"Це не великий секрет. Така спроба була здійснена у найкритичніший момент, у перші години війни. На щастя, вона не увінчалася успіхом", - повідомив градоначальник.

На думку Терехова, це була цілеспрямована акція, спрямована на підрив обороноздатності міста та країни загалом.

"Мене та губернатора виводили під охороною з кабінету", - каже він.

Варто зазначити, що конфлікт керівництва Харкова та колишнього голови регіонального управління СБУ триває вже кілька місяців. Хто там насправді ближчий до істини, поки точно з'ясувати складно.

Романа Дудіна звільнили, а пізніше звинуватили у тому, що той "кинув" підлеглих і поїхав із Харкова до Києва. Той у відповідь вимагає вибачень і звинувачує у бездіяльності Терехова та Синєгубова, стверджуючи, що сам не кинув людей, а, навпаки, брав активну участь в обороні Харкова. Судовий процес у цій справі триває.

Раніше Ігор Терехов розповів про зрадників, які перебували у його найближчому оточенні.

Також ми писали, що СБУ оголосила у розшук невдалого гауляйтера Харкова, який закликав взимку - навесні минулого року українців отримувати російські паспорти.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини