23 січня 2023, 08:14

Два фактори допоможуть Україні виграти війну у 2023 році: Зеленський висловився про Захід і ЗСУ

Тільки єдність допоможе Україні якнайшвидше здобути перемогу над РФ, причому вже 2023 року, заявив Володимир Зеленський.

Два фактори допоможуть Україні виграти війну у 2023 році: Зеленський висловився про Захід і ЗСУ

Президент України впевнений, що вже 2023 року ЗСУ зможуть здобути перемогу над російською армією. Однак для цього необхідно кілька факторів, один з яких - єдність.

Учора Володимир Зеленський виступав перед студентами КНУ ім. Т. Г. Шевченка, де озвучив їм найближчі плани та розповів про те, чи готова Україна перемогти Путіна вже цього року, інформує сайт глави держави.

Другий фактор - допомога від Заходу, яка має йти Україні постійно, без сповільнення, тому що будь-яка затримка або заминка будуть на руку Путіну, а сама війна затягнеться.

Також глава України встиг дати інтерв'ю і німецькому телеканалу ARD, де він висловився про військову допомогу. Зі слів Зеленського, у ЗСУ та армії РФ мотивація на полі бою різна. Якщо перші звільняють свої землі, то другі й гадки не мають, що вони роблять у чужій країні.

На сьогоднішній день, щоб вирішити поставлене перед українськими захисниками завдання, Києву необхідні системи РСЗВ, артилерія та бронетехніка, потрібні танки. За словами Зеленського, 10-15 танків від ЄС не вирішать поставлених завдань на полі бою, коли у ворога до тисячі таких танків.

Також Україні потрібен захист і у небі. Для цієї мети ідеально підійдуть системи ППО IRIS-T, які вже себе зарекомендували у боях проти російських ракет і дронів. Однак Київ чекатиме від Заходу і NASAMS з Patriot.

Потребує Україна військової авіації та далекобійних ракет.

Раніше ми повідомляли, як Герой СРСР генерал Руцькой у бесіді з пропагандистом дав зрозуміти, що Путін справжнісінький зрадник Батьківщини, який змусив світ своїми наказами ненавидіти всю РФ та її армію.

Нагадаємо, аналітики з ISW не бачать майбутнього для Пригожина, на якого Путін колись покладав великі надії у війні проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини