28 листопада 2022, 11:47

"Дякую президенту Зеленському", – Ярош виступив із заявою щодо скандального розслідування

Ярош заявив, що кремлівське підпілля, яке діє під виглядом УПЦ Московського патріархату, в Україні має бути випалено та викорінено.

"Дякую президенту Зеленському", – Ярош виступив із заявою щодо скандального розслідування

Активні слідчі дії українських спецслужб та обшуки щодо структур УПЦ Московського патріархату на території України викривають масштабну агентурну мережу Росії, яка замаскована під церковні структури "УПЦ". Про це заявив командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош, похваливши дії президента Володимира Зеленського та голови СБУ Василя Малюка.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Ярош заявив, що кремлівське підпілля в Україні має бути випалено та викорінено.

"Вважаю, що дії Служби безпеки України та її керівника генерала Василя Малюка з ліквідації кремлівської агентурної мережі, закамуфльованої під церковні структури "УПЦ", абсолютно виправдані й надважливі... Кремлівське бандитське підпілля в усіх сферах життя України має бути випалено та викорінено. Московські содомітита несодоміти у рясах повинні сидіти не у храмах, а у в'язницях. Довго..." - підкреслив він.

Ярош підтримав дії Зеленського та керівництва СБУ, наголосивши на необхідності повної ліквідації агентурної мережі РФ.

"Воєнний стан у нашій державі дозволяє повністю ліквідувати будь-які спроби протидії українським національним інтересам. Закликаю владу й надалі рішуче та послідовно протиставлятися московській навалі та путінській агентурі! Брати по зброї з СБУ, так тримати! Дякую Президенту Зеленському за правильний прояв політичної волі! Разом переможемо! Слава Україні!" - зазначив він.

Напередодні Ярош закликав українців помститися окупантам за рукотворний голод 1932-1933 років, під час якого загинули мільйони жителів України.

Раніше Ярош зізнався, чому прийняв рішення змінити власну поведінку після вторгнення російської армії 24 лютого.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини