27 листопада 2022, 18:07

Не тільки енергетика: у РФ зібралися бомбити банківську інфраструктуру України

У Росії не мають наміру припиняти ракетні удари по об'єктах критичної інфраструктури України.

Не тільки енергетика: у РФ зібралися бомбити банківську інфраструктуру України

У РФ відкрито заявляють, що не збираються зупинятися в атаках на об'єкти критичної інфраструктури України. Слідом за ударами по українській енергетиці противник має намір атакувати банківський сектор.

З такою заявою виступив депутат Держдуми з правлячої фракції "Единая Россия" Андрій Гурулев.

За його словами, слідом за енергетичними об'єктами має послідувати знищення банківської інфраструктури. Мета таких дій - посіяти хаос, залишити українців без роботи та засобів до існування.

"Сьогодні хльоснули по енергетиці. Це впливає на життєздатність держави? Кардинально впливає. Промисловість встала, це найголовніше. Та промисловість, яка працювала, заробляла гроші, та промисловість, яка ремонтувала та виробляла озброєння. Зараз працюємо по всій енергосистемі. До кінця доб'ємо, далі, наприклад, є банківська інфраструктура. Розбомбити центр банківських операцій, і все встане, тобто нічого нікуди не переведеш, карти не працюють, зарплату не платять", - заявив Гурулев.

Раніше НБУ опублікував список відділень українських банків, які працюватимуть навіть в умовах повної відсутності електрики. З ним можна ознайомитися на сайті регулятора.

Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що наступний тиждень "буде дуже важким". Росія, ймовірно, готує черговий масований удар по об'єктах критичної інфраструктури України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини