25 листопада 2022, 11:54

В ОП назвали справжню мету ракетних ударів ЗС РФ по Україні: "У Путіна виходу немає"

Ракетними ударами по Україні диктатор РФ Володимир Путін намагається відтягнути вже звершену поразку, запевнив Олексій Арестович.

В ОП назвали справжню мету ракетних ударів ЗС РФ по Україні: "У Путіна виходу немає"

Росія ракетним терором намагається змусити українців сісти за стіл переговорів і погодитися на капітуляцію. Однак така тактика має зворотний ефект.

Про це розповів радник Офісу українського президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "Фейгін LIVE".

Знищення Росією української енергетики тільки ще сильніше налаштовує українців проти агресора. Жодних капітулянських настроїв зовсім немає.

"Сьогодні у Кривому Розі у міському чаті провели опитування, чи готові ви піти на переговори та піддатися в обмін на електрику та воду. 97% сказали: "Ідіть туди, куди й російський корабель". - Ми стаємо згуртованішими та злішими. Люди, які вирішили нас поламати на переговори у такий спосіб, просто не розуміють нашу психологію. Утім, як завжди. Вони мають про нас інформацію, але не можуть, не вміють її правильно інтерпретувати. Духа не відчувають українського", - розповів Арестович.

Крім того, з його слів, у диктатора РФ Володимира Путіна немає іншого виходу, окрім як затягувати вже програну війну. На кону його власне життя.

"У нього виходу немає. У нього маячить політичната фізична смерть. Він змушений щось робити. Відтягувати у надії, що прилетять інопланетяни, чорний лебідь і його якось там врятують, нарешті домовиться, уламає Захід. Якщо він прямо зараз визнає поразку, йому прямо зараз кінець", - констатував представник ОП.

Раніше Зеленський відповів на ракетний ультиматум Кремля.

Тим часом у ГУР розповіли, коли чекати наступного ракетного удару РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини