24 листопада 2022, 22:37

Зеленський відповів на ракетний ультиматум Кремля

Володимир Зеленський відповів на останню атаку Росії вимогою повернути під контроль Києва всі українські землі, зокрема Крим.

Зеленський відповів на ракетний ультиматум Кремля

23 листопада армія РФ укотре атакувала об'єкти критичної інфраструктури України, залишивши на добу без світла практично всю країну. 24 листопада спікер Кремля Дмитро Пєсков озвучив ультиматум російської влади, яка, як і раніше, звинувачує Київ у незговірливості, незважаючи на влаштовані росіянами страждання.

Президент України Володимир Зеленський відповів, що умовою укладення мирної угоди є повернення всіх земель країни, зокрема Криму, пише Financial Times.

"Якщо рішення [не передбачає] деокупації та [Крим] залишається у складі Росії, не потрібно витрачати на це свій час. Це марна трата часу", - сказав український президент.

Він також заявив, що із задоволенням підтримає пропозицію союзників про деокупацію Криму невійськовим шляхом. Президент України також уточнив, що поки дипломати не можуть виробити умови вирішення конфлікту, Україна намагатиметься повернути землі на полі бою.

"Якщо ви не можете повністю повернути свою землю, війна просто заморожена. Це питання часу, перш ніж вона відновиться", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, від початку осені ЗСУ повернули під свій контроль майже всю Харківську область, правобережну частину Херсонської та частини Донецької та Луганської областей.

На тлі розгромів Кремль неодноразово надсилав Україні та Заходу сигнали про готовність до переговорів, проте Київ не готовий прийняти умови агресора.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини