11 листопада 2022, 21:44

Армія РФ сама поклала кінець війні – експерт розповів, де відбудеться вирішальна битва

Виведенням військ із Херсону та підривом мостів через Дніпро армія РФ фактично поклала кінець війні на Півдні України.

Армія РФ сама поклала кінець війні – експерт розповів, де відбудеться вирішальна битва

Поки що в окупантів зберігається можливість закріпитися на східному березі Дніпра. Деякий час найбільша річка України дійсно слугуватиме перепоною та захистом для армії РФ.

Військовий експерт BILD Юліан Рьопке вважає, що для ЗСУ просування на фронті, ймовірно, закінчиться у Херсоні. Річ у тім, що більша частина області розташована на іншому березі Дніпра, а тому атакувати окупантів через річку ЗСУ буде складно.

Обіцяні нещодавно Вашингтоном 40 броньованих катерів не змінять ситуацію. Такої кількості техніки недостатньо для масштабних маневрів. Більше того, командуванню ЗСУ довелося б перекинути десятки тисяч військових на форсування річки. Операція займе кілька тижнів, які Кремль точно використає для підготовки чергового наступу.

За його прогнозом, найближчим часом активні військові дії перемістяться у Запорізьку область. І тут є два варіанти розвитку подій. Перший - армії РФ вдасться утримати контроль над захопленими територіями, зберігши можливість отримувати постачання сухопутним коридором між окупованим Кримом і материковою частиною країни.

Однак якщо ЗСУ вдасться прорвати лінію оборони у районі Запоріжжя та просунутися до Азовського моря, це означатиме, що армія РФ втратить увесь Південь України, включно з Кримом.

Як повідомлялося раніше, офіційною датою звільнення Херсону є 11 листопада 2022 року. ЗСУ зайшли у місто, яке перебувало під окупацією з 3 березня, та зараз проводять "зачистки" росіян, які залишилися в обласному центрі.

Тим часом у російських пабліках уже лунають заклики до розправи над Путіним, який обдурив очікування всього народу та не зміг захопити Україну.

А господар Кремля робить вигляд, що нічого не відбувається. Його вчинок після втрати контролю над Херсоном вразив навіть пропагандистів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини