17 жовтня 2022, 12:08

"Закрити логістичні коридори", – Арахамія про атаки дронів на Київ і проблеми для РФ

Київ хоче за допомогою Заходу зупинити всі логістичні коридори, які ведуть із Тегерана до Москви.

"Закрити логістичні коридори", – Арахамія про атаки дронів на Київ і проблеми для РФ

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія озвучив три головні тези після сьогоднішньої масованої атаки РФ на Київ за допомогою іранських дронів-камікадзе, саме тому Київ давно почав працювати з партнерами щодо прикриття всіх коридорів, які ведуть з Ірану до РФ.

Сьогодні, 17 жовтня, столицю України атакували дрони. Більшість вдалося збити, але чотири все ж таки прилетіли в об'єкти інфраструктури, включаючи й житловий будинок. Арахамія на сторінці у Telegram-каналі висловив свою думку.

Сьогодні вкотре показано, що весь світ має справу з країною-терористом, тим самим Москва продемонструвала, з ким насправді воює Україна. Більше того, кожен такий удар по мирному населенню лише прискорить постачання зброї Києву із боку Заходу.

У Кремлі досі не можуть зрозуміти, що терором їм ніколи не виграти війну.

Більше того, за словами Арахамії, Київ уже почав активно вести роботу на дипломатичному фронті, щоб зупинити та закрити всі логічні маршрути, які ведуть з однієї терористичної країни до іншої.

За даними української розвідки, лише у серпні Іран поставив РФ близько 2 тисяч дронів-камікадзе. Наразі у ЗМІ ходять новини про те, що незабаром Тегеран поставить Москві й балістичні ракети, які в окупантів уже закінчуються.

Раніше блогер Злий Одесит озвучив нововведення, які внесла РФ в іранські дрони-камікадзе, щоб покращити їхню прицільність.

Нагадаємо, 17 жовтня дрони у небі над Києвом збивали не лише системи ППО й авіація, а й звичайні патрульні та ТРО за допомогою автоматів і пістолетів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини