24 вересня 2022, 18:37

Скандал з іранськими дронами: Київ відповів Тегерану на фантазії про "вплив третіх сил"

У МЗС заявили, що вся відповідальність за погіршення українсько-іранських відносин лежить виключно на Тегерані.

Скандал з іранськими дронами: Київ відповів Тегерану на фантазії про "вплив третіх сил"

Іран, який постачає озброєння Російської Федерації, яке вона використовує для вбивства українських громадян, несе повну відповідальність за погіршення українсько-іранських відносин. Заяви Тегерана про якісь "треті країни", які нібито чинять тиск на Київ і руйнують зв'язки України й Ірану, є брехнею.

Про це повідомив речник українського зовнішньополітичного відомства Олег Ніколенко, інформує "РБК-Україна".

Співрозмовник зазначив, що єдиною "третьою стороною" є іранські дрони-камікадзе, які використовуються російськими військами для завдання ударів по українській території.

У МЗС України закликали іранську владу негайно припинити постачання зброї Москві, а не прикриватися хибними заявами про "вплив третіх країн".

Представник зовнішньополітичного відомства нагадав, що українські військові знищили вже не один безпілотник іранського виробництва у небі над Україною.

Раніше у суботу у МЗС Ірану спростували постачання дронів Росії, назвавши звинувачення з боку України "неперевіреною інформацією". У відомстві також заявили про вплив якихось "третіх країн" на Київ, які "намагаються зруйнувати відносини між Україною й Іраном".

Днем раніше МЗС України за дорученням глави держави Володимира Зеленського позбавило акредитації посла Ірану та скоротило персонал іранського диппредставництва. Такі кроки були зроблені після того, як Росія стала активно застосовувати у війні проти України ударні дрони іранського виробництва.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини