23 вересня 2022, 07:24

Зеленський звернувся до громадян РФ на тлі мобілізації: "Поясню російською"

Оголосивши мобілізацію, Росія визнала факт розгрому своєї армії в Україні та намагається зробити співучасником злочинів ще більшу кількість людей.

Зеленський звернувся до громадян РФ на тлі мобілізації: "Поясню російською"

З 24 лютого у війні проти України загинуло 55 тисяч російських солдатів, десятки тисяч було поранено. Після мобілізації людей ці цифри зростуть кратно, однак громадяни РФ мають шанс зберегти життя та здоров'я своїх дітей і чоловіків.

Про це у вечірньому зверненні сказав Володимир Зеленський.

"Їх просто кинули. Кинули на смерть... Ви вже співучасники всіх цих злочинів: вбивств і тортур українців, тому що ви мовчали, тому що ви мовчите. І зараз для вас час вибору. Для чоловіків у РФ це вибір: загинути чи жити , стати калікою чи зберегти здоров'я", - сказав президент.

За його словами, Кремль готується забрати до мільйона чоловіків: "Діти верхівки вашої держави на війні проти України не виявляться. Ті, хто ухвалює рішення у вашій країні, бережуть своїх дітей. А ваших дітей навіть не ховають".

Зеленський закликає росіян протестувати та боротися, тікати чи здаватися у полон, щоб урятувати свої життя.

Він також зазначив, що війна з екранів телевізорів та Інтернету увійшла до кожного будинку росіян лише тому, що армія РФ, яку десятиліттями готували до захоплення чужих територій, посипалася.

Тепер всій країні доведеться відповідати за рішення однієї людини, яка вирішила зробити всіх росіян співучасниками свого злочину. Кремль намагається втягнути у війну якнайбільше людей і ресурсів.

Нагадаємо, після оголошення мобілізації тисячі росіян вирішили втекти із країни. На кордонах автоматично виросли кілометрові черги, проте сусідні з Росією держави відмовилися приймати призовників. Усіх ухилістів повертають на батьківщину.

За припущеннями блогерів, таким чином усередині РФ створять ситуацію, коли народ почне бунт і скине Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини