7 вересня 2022, 12:41

"Роки-роки…" – Данилов озвучив свій прогноз закінчення війни в Україні

Олексій Данилов заявив, що швидкого закінчення війни чекати не варто, але при цьому вона не затягнеться на роки-роки.

"Роки-роки…" – Данилов озвучив свій прогноз закінчення війни в Україні

Сьогодні, 7 вересня, секретар РНБО дав розгорнуте інтерв'ю на тему війни журналістам Кошкіній та Базару. Данилов упевнений, що Україна обов'язково переможе, але війна не так швидко закінчиться, як того хотілося б.

Інтерв'ю опубліковано ресурсом LB.ua.

У ньому Данилов розповів про контрнаступ і останні події на фронті.

Секретар РНБО на питання щодо часу закінчення війни одразу сказав, що він дуже обережний у цій темі. Він наголосив, що війна буде дуже непростою, при цьому Україна обов'язково переможе. Ця перемога не буде швидкою, але й війна не затягнеться на роки-роки.

На сьогоднішній день українські захисники мають зробити все можливе, щоб РФ більше не мала бажання йти війною проти України.

На думку Данилова, територію Білорусі вже окуповано російською армією, а самопроголошений президент РБ давно не керує країною. ЗСУ готові до того, що будь-якої миті білоруська армія може вторгнутися у межі України.

Також Данилов проти того, щоб непрофесійні військові використовували такі терміни, як "наступ" і "контрнаступ". Все, що зараз відбувається в Україні, називається одним словом – війна.

Щодо атомних станцій на території України, то Данилов був неприємно здивований, коли після захоплення російськими військами ЧАЕС і ЗАЕС представники МАГАТЕ навіть не спробували вийти на зв'язок із РФ. Лише згодом і під пресингом гендиректор МАГАТЕ прокоментував ситуацію зі станціями й організував моніторингову місію.

Наприкінці інтерв'ю Данилов назвав один із своїх емоційних моментів за 6 місяців війни – народження у березні 9-го онука, а також перші дні війни, коли вулиці Києва були порожніми, що гнітюче діяло на психіку.

Раніше ми повідомляли, що контрнаступ ЗСУ на Харківському напрямку вкотре поставило у глухий кут російське військове командування.

Нагадаємо, Арестович похвалився новою тактикою українських захисників, яка дозволила за добу визволити населений пункт на Харківщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини