2 вересня 2022, 09:39

"Тепер і Лукашенко приєднався", – в ОП попередили про небезпечну операцію Кремля

РФ намагається розхитати внутрішню обстановку в Україні за допомогою Лукашенка, попередив Олексій Арестович.

"Тепер і Лукашенко приєднався", – в ОП попередили про небезпечну операцію Кремля

Кремль підключив білоруського диктатора Олександра Лукашенка до спецоперації щодо розхитування внутрішньої ситуації в Україні.

Увагу на це звернув у Facebook радник Офісу президента України Олексій Арестович.

Лукашенко підхопив наратив кремлівської пропаганди про нібито конфлікт Офісу українського президента із ЗСУ. Москва, мабуть, втратила надію на військове вирішення конфлікту та намагається послабити Україну, розхитавши її внутрішньополітичну обстановку. Надії на цю спецоперацію настільки високі, що підключено білоруського диктатора.

"Україну ділять. Там конфлікт назріває між президентом і військовими. Тільки вони можуть рукою вдарити та сказати: "Давайте домовлятися, чи Україну зітруть з лиця землі". - Найближчим часом розв'язка буде", - заявив Лукашенко.

Арестович зазначив, що в Україні деякі "експерти" також активно розганяють цей наратив Кремля.

"Тепер уже і Лукашенко приєднався до роздмухування історії про "...конфлікт ОПУ та військових". Перед цим був Кремль. Зрозуміло, на що у них ставка. А у наших гавриків, які носяться з цією ж "темою", на що ставка?" - запитав радник.

Зазначимо, раніше президент України Володимир Зеленський спростував заяви Москви про нібито конфлікт із військовими. Він назвав героями військове командування.

"Працюємо ми однією командою… Головна оцінка: ми тримаємось, отже оцінка (військового керівництва України - ред.) висока. Коли ми переможемо, буде найвища оцінка", - сказав лідер України.

Раніше Арестович повідомив про початок "четвертого етапу" у війні.

Ми також писали, що Арестович назвав терміни, коли посипеться армія Путіна в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини