25 серпня 2022, 15:58

Більченко коригувала вогонь РФ по Києву: ЗМІ дізналися про зраду українки

Ексвикладачку та двох її спільників підозрюють у створенні на замовлення спецслужб РФ мережі агентів для отримання даних про розташування ЗСУ та тероборони.

Більченко коригувала вогонь РФ по Києву: ЗМІ дізналися про зраду українки

Колишній викладач університету ім. Драгоманова у Києві Євгенія Більченко, яка після звільнення бігла до Росії та проживає у Санкт-Петербурзі, створила на території України агентурну мережу для допомоги окупантам при наступі на Київ.

Про це повідомляють інформаційні агенції, публікуючи заяву Офісу Генерального прокурора України.

З'ясувалося, що Більченко вступила у зв'язок із російськими спецслужбами та почала працювати на Кремль у війні з Україною.

Згідно з опублікованою інформацією, вона змогла завербувати 10 осіб, які з перших днів війни пересувалися Києвом, фотографували місця дислокації та пересування українських військових. Згодом отримані дані передавалися російським кураторам для коригування вогню. У своїх соцмережах вона активно публікувала інформацію з виправданням вторгнення російської окупаційної армії та закликала повалити владу в Україні.

Більченко висуває цілу серію звинувачень, включаючи державну зраду.

Офіс Генпрокурора у своєму повідомленні прямо не називає ім'я підозрюваної, проте опубліковані фотографії достовірно підтверджують, що йдеться саме про Більченко.

ЗМІ публікують скріншоти листування у групі Євгенії Більченко:

Більченко, викладаючи у київському університеті, публічно дозволяла собі не лише проросійські, а й антиукраїнські заяви.

У липні 2021 року її було звільнено з університету на тлі гучного суспільного резонансу, незабаром вона поїхала до Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини