22 серпня 2022, 09:38

Зеленський застеріг Росію від точки неповернення, окресливши "червону лінію"

Країна-агресор РФ сама себе назавжди відріже від переговорів, її відокремлює лише один крок від цього.

Зеленський застеріг Росію від точки неповернення, окресливши "червону лінію"

Президент України Володимир Зеленський чітко дав зрозуміти, якщо російські військові злочинці здійснять свої плани, анонсовані до Дня Незалежності України, Київ більше ніколи не сяде за стіл переговорів з Москвою.

Про це він заявив у своєму традиційному нічному відеозверненні до народу України, опублікованому на офіційному каналі лідера у Telegram.

"Якщо Росія таки влаштує "судилище" над "азовцями", це буде тією лінією, після якої будь-які переговори неможливі. Росія сама себе відріже від переговорів", - пояснив Зеленський. Це буде точкою неповернення, і про мирне врегулювання можна буде забути.

Лідер зазначив, що країна-агресор продовжує всіма способами тиснути на українців. Один із гидких і нелюдських ударів ворог готує на наше державне свято. Публічний "суд" окупантів над полоненими українськими захисниками, який військові злочинці хочуть провести у стертому з лиця землі місті Маріуполі, буде останньою краплею.

Раніше Зеленський попереджав свій народ, що Росія може намагатися зробити щось особливо жорстоке напередодні Дня Незалежності України.

Тим часом радник голови ОП Михайло Подоляк пояснив, чому кількість пропозицій про переговори від РФ зростатиме.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини