3 серпня 2022, 11:44

У РФ роками ефективно працює потужна агентура України – у ГУР розкрили деталі

Українські розвідники розповіли про наших шпигунів у тилу ворога на території країни-агресора Російської Федерації.

У РФ роками ефективно працює потужна агентура України – у ГУР розкрили деталі

Вже понад 7 років усередині центрів ухвалення рішень у Москві перебувають українські агенти. Вони успішно виконують свою роботу та впливають на внутрішньоросійські процеси на користь Києва. Саме агенти на ворожій території поінформували про зміну дати путінського вторгнення в Україну.

Про це розповів виданню The Telegraph заступник голови ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький.

Після подій 2014 року з незаконною анексією Криму й окупацією частини Донбасу Київ почав діяти у секретному режимі. 2015 року українська розвідка отримала завдання впровадити агентів у тил ворога – на територію Росії. Місію було успішно виконано, а "плоди" пожинаються і сьогодні.

"Багато українців за роки життя у Росії встигли зробити там серйозну кар'єру на державній службі. Обстановка дозволяє "дуже легко" проводити роботу з ворогом", - повідомив розвідник, який є правою рукою Кирила Буданова.

Як зазначив Скибицький, саме від наших розвідників надійшла інформація, що армію РФ готують йти війною в Україну, а також про різку зміну дати нападу з 15-го на 24 лютого.

Раніше Reuters повідомив, що РФ змогла швидко захопити ЧАЕС у перший день війни завдяки запровадженим у держапарат України таємним агентам.

Нагадаємо, у ГУР розповіли, як на станції на Херсонщині окупанти випадково підірвали власний потяг.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини