3 серпня 2022, 10:25

Арестович про те, що допоможе ЗСУ вибити ворога з української землі

ЗСУ ведуть війну лінією фронту протяжністю 2600 км, саме тому необхідно більше зброї.

Арестович про те, що допоможе ЗСУ вибити ворога з української землі

На 6-му місяці війни з РФ українським захисникам не вистачає зброї, щоби вести бої на лінії фронту завдовжки 2600 км. На сьогоднішній день ЗСУ можуть убезпечити лише 1300 км.

Таку заяву зробив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович для польського видання Rzeczpospolita.

Щоб не лише оборонятися, а й вести наступальні бої, українським захисникам потрібна важка військова техніка. Арестович наголосив, що з 1945 року це велика континентальна війна, а не локальний конфлікт. З тією кількістю зброї, яку зараз мають ВСУ, перемогти ворога буде складно.

Якби всі західні країни брали приклад із Польщі щодо військової підтримки, то ЗСУ дійшли б до Владивостока.

Похвалив Арестович і американські HIMARS, коли за два тижні українським артилеристам вдалося знищити до 50 складів на окупованих територіях. І якщо раніше рашисти випускали на день до 45 тисяч ракет, то зараз лише 15 тисяч.

Окупанти вели наступальні бої виключно завдяки перевазі в артилерії. Зараз багато складів вони перевозять подалі від лінії фронту, що суттєво уповільнює їхнє просування українською територією. Чим більше нових РСЗВ отримає Україна, тим гірше буде для окупантів.

Раніше ми повідомляли, що британська розвідка озвучила інформацію щодо проблем у лавах окупантів через удари ЗСУ по залізниці між Кримом і Херсонською областю.

Нагадаємо, на Донбасі ЗСУ вдається відбивати практично всі атаки з боку російської армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

  Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини