2 серпня 2022, 13:50

В ОП відреагували на скандальну заяву Трампа на адресу Зеленського

Дональд Трамп вважає, що Україна мала укласти угоду з президентом РФ Володимиром Путіним, щоб запобігти повномасштабній війні.

В ОП відреагували на скандальну заяву Трампа на адресу Зеленського

На думку колишнього голови Білого дому Трампа, Володимир Зеленський мав піти на поводу у кремлівського військового злочинця Путіна, відмовившись від вступу до НАТО та визнавши окупований Крим російським. У такому разі, як вважає Трамп, повномасштабного вторгнення 24 лютого не було б.

Зеленський відреагував на випад американського мільярдера. В Офісі президента України порадили Трампу не шукати виправдання нелюдям.

Із цього приводу однозначно висловився радник голови ОП Михайло Подоляк. У своєму Twitter він наголосив, що експрезидент США дублює тези розпропаганди.

""РФ не напала б на Україну, якби та відмовилася від НАТО та Криму!" - абсурдний ru-пропагандистський штамп", - зазначив Подоляк.

Він озвучив справжню причину агресії Москви, спрямовану у бік України. Це частина тиску на Захід.

"Напала тому, що хоче знищувати Україну, вбивати дітей, лякати Європу своєю жорстокістю", - сказав Подоляк.

Раніше Подоляк висловив свою думку щодо того, як саме потрібно закінчити війну з Росією. Перемогою можна вважати лише повне повернення територій країни у тих кордонах, які були офіційно закріплені у 1991 році, інакше протистояння буде вічним.

Нагадаємо, у квітні Трамп озвучив свою позицію щодо подій в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини