1 серпня 2022, 08:00

Зеленський розповів, як змусити Росію відчути програш у війні

Президент переконаний, що РФ не має шансів на перемогу у війні з Україною.

Зеленський розповів, як змусити Росію відчути програш у війні

Володимир Зеленський упевнений, що Росія не має шансів на перемогу у війні з Україною, про це він заявив у зверненні від 31 липня. Президент зазначив, що окупанти накопичують сили на Півдні: у Херсонській і Запорізькій областях. Він упевнений, що армії Путіна це не допоможе: вороги матимуть потужну відповідь на кожен свій удар.

У відео, опублікованому у Telegram-каналі, Володимир Зеленський звернувся до миколаївців, подякувавши їм за захист міста й області. Він також подякував іншим містам і областям України, що тримаються під ворожими ударами.

Глава держави висловив упевненість у тому, що "у РФ немає шансів на перемогу у цій війні". Зеленський закликав українців триматися.

"Триматися, щоб держава-терорист відчувала свій програш", - наголосив український лідер.

Нагадаємо, 29 липня у Зеленського прокоментували теракт, влаштований окупантами в Оленівці, назвавши його "новою Катинню".

Раніше, 28 липня, Михайло Подоляк назвав Володимира Путіна "шкільним хуліганом", який прикидається неадекватним. Він упевнений, що західне важке озброєння зможе поставити кремлівського диктатора на місце.

27 липня глава держави висловив стурбованість у зв'язку з відходом Бориса Джонсона з посади прем'єр-міністра Великобританії. Володимир Зеленський зазначив, що із призначенням нового глави британського уряду підтримка України не має зменшитися.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини