1 серпня 2022, 08:07

"Вбивство Вадатурського могло бути навмисним", – чим бізнесмен заважав Росії

Перед смертельним обстрілом Миколаєва Олексій Вадатурський збирався завітати до Туреччини для вирішення "зернового питання".

"Вбивство Вадатурського могло бути навмисним", – чим бізнесмен заважав Росії

31 липня внаслідок удару російських окупантів у власному будинку загинув 74-річний бізнесмен із українського списку Forbes Олексій Вадатурський із дружиною Раїсою. Вбивство бізнесмена могло бути спланованим.

Таку думку в ефірі "24 каналу" висловила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.

"Я вважаю, що це (загибель) може бути пов'язане з тією кризою, яку Росія намагається спровокувати у світі. У цій ситуації маємо розібратися, це могло бути навмисним", - припустила вона.

Справа у тому, що найближчим часом власник компанії "Нібулон" збирався до Туреччини для вирішення так званого "зернового питання". Цю тему він обговорював із представниками влади й оточенням. Можливо, його активність могла завадити планам Кремля щодо українського зерна.

До речі, ракета армії РФ потрапила не просто до будинку бізнесмена, а саме до крила, де була спальня. Шансів вижити у подружжя Вадатурського практично не було.

Нагадаємо, після того як загибель Вадатурського була підтверджена, окупанти заявили про "денацифікацію" націоналіста. Пізніше пропагандистка Маргарита Сімоньян "включила задню" та почала розповсюджувати нову версію, що Зеленський нібито замовив Вадатурського, щоб "тримати регіон під контролем Києва".

Однак пізніше з'явилися дані, що будинок Вадатурського було збудовано на території колишньої військової частини. Влада дала дозвіл на забудову території ще на початку нульових. Тепер виникає логічне питання: якими картами користуються у "другій армії" та чи знайомі їм сучасніші методи ведення війни.

Радник голови ОП Михайло Подоляк упевнений, що РФ навмисне вбила Вадатурського, щоб залякати українців.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини