28 липня 2022, 10:50

"Російська істерика", – в ОП назвали причину ракетного удару РФ по Україні з ранку

Подоляк заявив, що Москві не вдасться вкрасти українську історію так само, як російські військові крали в Україні холодильники.

"Російська істерика", – в ОП назвали причину ракетного удару РФ по Україні з ранку

Сьогодні Україна вперше відзначає День української державності, який збігається з Днем Хрещення Київської Русі, проте Росія обрала саме цей день для завдання масованого ракетного удару по Україні, що говорить про істерику Москви.

Про це заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк, коментуючи новий удар російської армії.

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter він зазначив, що святкування Дня української державності та ракетний удар навряд чи є збігами, проте Москві не вдасться вкрасти українську історію так само, як російські військові крали в Україні холодильники.

Подоляк нагадав, що Київ уже був розвиненим містом і столицею Київської Русі у той час, коли Москви не існувало, а на її місці було болото.

"Сьогодні День української державності та День Хрещення Київської Русі. Сьогодні ж у наших містах було випущено два десятки ракет. Російська істерика? Росія може вкрасти холодильники, але не нашу історію. Коли Київ був культурною столицею, Москва була болотом, залишається їм і зараз" , - Заявив Подоляк.

Нагадаємо, Зеленський вважає, що Україна залишилася три-шість тижнів на звільнення захоплених Росією територій.

Раніше радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що припинення здатності армії РФ проводити наступальні дії є головною умовою контрнаступу ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини