26 липня 2022, 13:56

Подоляк озвучив п'ять цілей спеціальної військової контроперації проти РФ

Михайло Подоляк озвучив цілі української спеціальної військової контроперації проти РФ, яка допоможе вигнати ворога.

Подоляк озвучив п'ять цілей спеціальної військової контроперації проти РФ

Сьогодні, 26 липня, у Києві вирішили озвучити п'ять цілей спеціальної військової контроперації проти Росії. Один із пунктів зачіпає й демілітаризацію сусідньої країни.

На своїй сторінці у Twitter радник глави Офісу президента України наголосив, що українська спецоперація обов'язково досягне всіх поставлених цілей, а їх на сьогодні лише п'ять.

Перша та найголовніша – вигнання РФ з території України. Друга мета – ліквідація у країні всіх кримінальних анклавів і сірих зон. Ще один дуже важливий пункт – демілітаризація РФ. Останні дві цілі полягають у знищенні репутації "імперії зла" та перетворенні РФ на ізольовану державу "для своїх".

Напередодні глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що російська армія прийшла в Україну, щоб позбавити її народ "антиісторичного й антинародного режиму". При цьому він заявив, що Кремль готовий сісти за стіл переговорів із Києвом.

Подоляк швидко відреагував на слова Лаврова. Він не може зрозуміти главу МЗС РФ, який вранці заявив про готовність сісти за стіл переговорів, а вже ввечері зробив заяву, що уряд України "антинародний".

Раніше Подоляк зізнався, що з появою РСЗВ HIMARS ситуація на фронті кардинально змінилася.

Нагадаємо, Подоляк закликає Захід надати ЗСУ ракети, які б'ють далі ніж 100 км, щоб закінчити війну з РФ якнайшвидше.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини