13 липня 2022, 20:15

У РНБО відповіли на запитання щодо термінів звільнення всієї території України

Олексій Данилов розповів про ситуацію, що постійно змінюється у війні з Росією.

У РНБО відповіли на запитання щодо термінів звільнення всієї території України

Військово-політичне керівництво України не встановлює жодних дедлайнів звільнення всіх територій нашої держави, оскільки військові дії – це ситуація, що постійно змінюється.

Таку заяву зробив секретар РНБО Олексій Данилов у розмові з "Радіо НВ".

За словами чиновника, українська влада не сумнівається, що підсумкова перемога буде за нами, але встановлення будь-яких термінів деокупації захоплених росіянами територій є неприпустимим.

"Ми не можемо прорахувати та сказати, що це (звільнення територій – ред.) буде завтра", – додав співрозмовник.

Водночас Данилов висловив упевненість, що всі окуповані території, включаючи Крим, повернуться під контроль України - питання лише у часі та черговості. Вирішенням цього питання займаються військові, які найкраще знають, де насамперед необхідно проводити операції зі звільнення своєї землі. Відповідний графік є, він є досить гнучким і залежить від низки факторів, уточнив секретар РНБО.

Минулого тижня глава Міноборони Олексій Резніков розповів про наказ Володимира Зеленського деокупувати південні регіони України, які мають важливе значення для економіки країни. Для виконання цього завдання Київ збирає мільйонну армію.

У свою чергу, віце-прем'єр Ірина Верещук закликала мешканців тимчасово окупованих територій Півдня до евакуації у зв'язку з очікуваним контрнаступом ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини