13 липня 2022, 17:18

У Харкові росіян ненавидять уже більше, ніж у Львові, – мер города Терехов

За словами мера Харкова, після 4 місяців війни у його місті росіян ненавидять зараз більше, ніж у Львові.

У Харкові росіян ненавидять уже більше, ніж у Львові, – мер города Терехов

Військове вторгнення російської армії на територію України різко змінило ставлення раніше лояльних до Росії українців на радикально негативне. Мешканці Харкова, серед яких до війни була велика кількість проросійськи налаштованих, понад 4 місяці війни почали ставитися до Росії гірше, ніж українці у західних областях країни.

Про це заявив мер Харкова Ігор Терехов в інтерв'ю журналістам "Радіо Свобода".

На його висловлювання звернув увагу журналіст і блогер Денис Казанський, зазначивши повний провал заявленої Путіним "денацифікації" України. Після чотирьох місяців бомбардувань міста від симпатій до Росії у місцевих жителів не залишилося і сліду.

"Внаслідок заявленої Путіним "денацифікації" проросійські політики України тепер стали бандерівцями, а на сході країни до Росії тепер ставляться гірше, ніж у західних областях. Наприклад, мер Харкова каже, що у його місті росіян ненавидять зараз більше, ніж у Львові. Раніше харків'яни ставилися до Росії цілком дружньо, але після регулярного обстрілу міста російськими каральними військами від дружби не залишилося і сліду", - зазначив Казанський.

За його словами, у російської влади відсутні мізки та стратегічне мислення.

"Ну чо, це успіх. Якби російські імперці мали мізки, вони могли б сумніватися у правильності обраної стратегії, але вони не здатні думати, тому жодних висновків не зроблять", - підкреслив він.

Нагадаємо, на Харківщині у власній машині підірвався колаборант Євген Юнаков.

Раніше Добкін несподівано зробив репост заяви Арестовича про можливість захоплення Харкова окупантами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини