11 липня 2022, 23:57

"Дуже високі втрати", – Стрєлков вражений ювелірним розгромом окупантів у Новій Каховці

У ніч на 11 липня ЗСУ розгромили склад боєприпасів російських окупантів у захопленій Новій Каховці.

"Дуже високі втрати", – Стрєлков вражений ювелірним розгромом окупантів у Новій Каховці

На момент удару ЗСУ на базі загарбників у Новій Каховці знаходився великий автопарк техніки, у тому числі понад 40 повних бензовозів. Крім того, підтверджено наявність понад 200 ракет для РСЗВ. Крім цього, на складах помічено безліч інших ящиків, повідомляє ТГ-канал ЗСУ.

Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін підтвердив успішну спецоперацію ЗСУ у Херсонській області: "З місця події джерелами прогнозуються дуже високі втрати серед мирного населення та не лише – повністю знесено місцевий відділ поліції та багато приватних будинків".

Російські ТГ-канали спочатку повідомили, що удар припав по Каховській ГЕС. Проте вони змінили свою версію.

РІА "Новини" з посиланням на джерело у "військово-цивільній адміністрації" міста написало, що удар не зазнала ГЕС. За їхньою інформацією, нібито пошкоджено житлові будинки, можливо, є постраждалі. При цьому про те, що саме вибухнуло, не повідомляється.

ТАРС стверджує, що вибухнув склад із селітрою. Також повідомляється, що є постраждалі, пошкоджено ринок, лікарню та житлові будинки.

А поки що пропагандисти вигадують "правду" про удар по своєму складу, жителі окупованого міста радіють знищенню загарбників і показують, як горить військовий об'єкт РФ.

До речі, Гіркін вже бив на сполох через ситуацію на фронті та заявляв, що ЗСУ масовано знищують склади з боєприпасами російської армії, без яких просування окупантів буде серйозно утруднене.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини