27 червня 2022, 08:15

"У Кремлі за вас уже все вирішили", – Зеленський звернувся до білорусів

Президент України попередив військових і громадянських Білорусі про спроби Росії втягнути їх у війну.

"У Кремлі за вас уже все вирішили", – Зеленський звернувся до білорусів

Кремль не залишає спроб втягнути Білорусь у війну проти України, причому зараз ці спроби робляться набагато активніше, ніж у лютому та у весняні місяці.

Про це заявив глава держави Володимир Зеленський у новому відеозверненні.

Український лідер звернувся до білоруських військових і звичайних жителів республіки та закликав їх не брати участь у написаних російською владою сценаріях.

"У Кремлі за вас уже все вирішили: ваші життя для них нічого не варті", – зазначив президент.

Глава держави висловив упевненість, що населення Білорусі підтримує Україну та може зламати плани кремлівського режиму, який хоче посіяти ненависть між українським і білоруським народами.

За словами Зеленського, від простих людей у Білорусі нині залежить дуже багато.

Насамкінець президент підкреслив, що Україна захищатиметься від ударів з будь-яких напрямків і з будь-якої зброї, а також запевнив, що країна обов'язково здобуде перемогу та поверне всі свої території.

Раніше українська розвідка повідомила про плани Кремля здійснити підрив житлових будинків у білоруському Мозирі, щоби втягнути Мінськ у війну проти України.

У розвідці також заявили, що Росії потрібно 3-4 тижні на створення ударного угруповання, яке може повторити вторгнення в Україну з території Білорусі.

Нагадаємо, спостерігачі фіксують зростання активності білоруських військових на кордонах з Україною, Польщею та Литвою: війська Білорусі риють окопи, встановлюють вогневі точки й облаштують фортифікаційні споруди.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини