8 червня 2022, 12:57

Тонкощі мобілізації в Україні: у ЗСУ озвучили деталі

Усі мобілізовані, які ніколи не проходили військову службу, будуть прямувати до навчальних центрів.

Тонкощі мобілізації в Україні: у ЗСУ озвучили деталі

Наприкінці лютого 2022 року президент України оголосив мобілізацію через вторгнення військ РФ до нашої країни. Пізніше мобілізацію продовжили до кінця серпня. У зв'язку з цими подіями у ЗСУ вирішили розповісти, як проходитимуть службу ті, хто не мав військової кафедри або не проходив службу у лавах ЗСУ.

У прес-службі Сухопутний віск України наголосили, що наразі йде набір серед фахівців дефіцитних спеціальностей. При цьому бажано, щоб вони мали досвід служби у лавах ЗСУ.

Також насамперед військкомати беруть людей зі стабільною психікою, мотивованих і тих, хто має відповідну підготовку.

Ті чоловіки, які ніколи не служили або не мали військової кафедри, відразу ж будуть вирушати до навчальних центрів. Там їх навчатимуть.

У ЗСУ заявили, що все ще є добровольці, які хочуть потрапити на фронт. Вони мають звертатися до військкоматів за місцем проживання чи роботи. Якщо вони вже раніше проходили службу або були у навчальних центрах, їх відразу ж можуть направити у військові частини.

Решта проходять курси "молодого бійця" у навчальних центрах. Там відбувається перепідготовка або підвищення  кваліфікації мобілізованих.

Напередодні радник голови Офісу президента України Арестович озвучив свою думку, що немає потреби мобілізувати всіх чоловіків, оскільки на них не вистачить амуніції та зброї.

Раніше ми повідомляли, що, за словами Гайдая, найближчим часом російським військам доведеться вчинити спробу форсування Сіверського Дінця, щоб продовжити наступ на Донбасі.

Нагадаємо, "мобілізаційний резерв" із "ДНР" звернувся з листом до Путіна з вимогою повернути їх додому з Херсонщини.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини