8 червня 2022, 10:27

"Ось така ганьба. Смішно та показово", – Казанський розповів, що росіяни купили на допомогу армії РФ на фронт

Після початку війни виявилася ще одна відмінність між народами Росії та України, зазначає Казанський.

"Ось така ганьба. Смішно та показово", – Казанський розповів, що росіяни купили на допомогу армії РФ на фронт

Війна вкотре показала різницю між українським і російським народами, які в екстремальній ситуації повелися діаметрально протилежно. Про це пише український блогер і журналіст Денис Казанський, зазначаючи новину про "досягнення" російських волонтерів.

У своєму телеграм-каналі Казанський опублікував скріншот повідомлення російського бойовика Євгена Скрипника, який розповів про те, як росіяни допомогли зібрати 25 тисяч рублів на покупку старої "Волги", яку згодом розберуть на запчастини для фронтового "УАЗ" для російських військових.

"Новини другої армії світу. Поки Притула, Стерненко й інші українські волонтери збирали мільйони гривень на армію, професійні "новороси" зібрали 25 тисяч рублів на стару "Волгу", яка має стати донором запчастин для "Уазіка"", - пише він.

На думку Казанського, приклад є смішним і показовим, а також демонструє різницю між Україною та РФ. Журналіст зазначає, що за 20 років правління режим Путіна знищив будь-які зародки громадянської ініціативи у росіян.

"Смішно та показово. Російське суспільство загалом не сприймає війну, не відчуває причетності, абстрагується від того, що відбувається. Крім того, дуболомний путінський режим випалив розпеченим залізом будь-яку ініціативу знизу, тому немає і у Росії волонтерського руху, а є ось така ганьба", - наголосив український журналіст.

Нагадаємо, росіяни йдуть на екстравагантні кроки, намагаючись захистити свої надводні судна від повітряної загрози з боку ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини