7 червня 2022, 08:13

Данилов відповів РФ на погрози бити по об'єктах, по яких раніше вона не стріляла

У Кремлі бояться, що Україна отримає американські РСЗВ і відмовиться підписувати акт капітуляції.

Данилов відповів РФ на погрози бити по об'єктах, по яких раніше вона не стріляла

Напередодні у президента РФ заявили, що якщо Захід передасть Києву РСЗВ, Москва почне бити по тих об'єктах, по яких раніше ударів не завдавала. Секретар РНБО Олексій Данилов вирішив відповісти російському диктатору.

Вчора, 6 червня, в інтерв'ю "24 каналу" Данилов заявив, що Путін пропонує Україні відмовитися від потужної зброї та просто сісти за стіл переговорів і підписати акт капітуляції.

Секретар РНБО заявив, що капітуляцію має підписувати не Україна, а саме Росія. А щодо загроз завдавати ударів, то, на жаль, російська армія тільки так зараз і воює проти України, здійснюючи обстріл українських міст і її мешканців.

Данилов заявив, що важка зброя дозволить Україні не просто захищатися від російської армії, а й витіснити окупантів із української землі.

Секретар РНБО впевнений, як тільки Київ отримає першу партію необхідної зброї, так одразу зміниться ситуація на фронті.

У Кремлі заявили, що готові завдавати ударів не лише критичній інфраструктурі в Україні, але й державним об'єктам, включаючи і будівлю Верховної Ради.

З моменту вторгнення російської армії в Україну нашій країні надають допомогу понад 40 країн світу. За словами Арестовича, не дуже поспішає у цьому плані Німеччина, навіть її обіцяні каски ще не прибули до країни.

Раніше ми повідомляли, що уряд Британії готовий розпочати постачання в Україну РСЗВ М270, які б'ють на відстань до 80 км.

Нагадаємо, уряд Швеції підготував черговий пакет військової допомоги для України на суму 95 млн євро. Стокгольм передасть Україні протикорабельні ракети та протитанкову зброю.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини