3 червня 2022, 08:14

Опір у Мелітополі зростає з кожним днем: Федоров розповів про підпільників

Підпільний опір в окупованому Мелітополі з кожним днем тільки зростає та набирає обертів.

Опір у Мелітополі зростає з кожним днем: Федоров розповів про підпільників

З моменту окупації Мелітополя у місті зародився партизанський / підпільний рух. Сьогодні їм вдалося ліквідувати до 100 російських солдатів.

Учора, 2 червня, мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що від початку окупації міста росіяни затримали близько 500 місцевих жителів, інформує Український Діалог.

За словами джерела, станом на 2 червня у місті партизанам вдалося відправити на концерт до Кобзона до 100 окупантів. Це дані української розвідки, хоча насправді ці цифри можуть бути й більшими.

Окупанти викрадають у місті активістів, тримають їх у полоні, не всіх випускають назад. При цьому невідомо, як вороги поводяться із затриманими мешканцями Мелітополя.

Під загрозою затримання перебувають так звані інакодумці, ті, хто проти входження міста до складу РФ, ті, хто щодня засуджує саму окупацію, і просто незгодні з Росією люди.

За словами Федорова, з усіх затриманих беруть розписку про те, що вони більше не братимуть участі у проукраїнських мітингах.

На сьогоднішній день з міста виїхало до 70 тисяч людей, або 50% від населення Мелітополя.

Наразі окупанти займаються розкраданням дозрілих вишень. За їхніми словами, за російським законодавством фермерам можна мати не більше 4 га фруктових дерев. Ось так звані "надлишки" вони забирають собі.

Не варто забувати, що на тлі останніх подій у Мелітополі гауляйтер Данильченко ухвалила рішення добровільно покинути свою посаду.

Раніше ми повідомляли, що у Мелітополі за викрадених людей вимагають від родичів викуп у розмірі від 10 до 30 тисяч доларів.

Нагадаємо, 30 травня у Мелітополі прогримів вибух біля будинку, в якому проживає "губернатор" Запорізької області Балицький.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини