23 травня 2022, 09:17

США можуть відправити спецназ до Києва: у Білого дому закінчується терпіння

В Америці лише майже через 90 днів війни України з Росією заговорили про те, щоб відправити спецназ до Києва.

США можуть відправити спецназ до Києва: у Білого дому закінчується терпіння

Америка турбується про безпеку свого посольства у Києві - у Білому домі задумалися про те, щоб відправити до столиці України загін спецназу.

Як повідомляють у Telegram-каналі KlymenkoTime, посилаючись на The Wall Street Journal, якщо військові вирушать до Києва, то виконуватимуть завдання лише на території посольства.

Вторгнення Росії в Україну триває вже майже три місяці, ракети окупантів здатні долетіти до американського посольства, а питання про відправлення спецназу все ще перебуває на стадії обговорення. Чиновники ще уперший день війни мали покласти перед Джо Байденом в Овальному кабінеті документ щодо вирішення цього питання.

Раніше, ще 21 березня, повідомлялося, що Джо Байден відмовився відправляти американських миротворців в Україну. "За" відправлення миротворців виступала Польща. Американський посол зазначав, що країни НАТО можуть кожна самостійно ухвалити рішення щодо введення своїх миротворчих підрозділів в Україну.

Нагадаємо, 24 березня у НАТО заявили, що не відправлять своїх солдатів до України, оскільки бояться розв'язати повномасштабну війну між Росією і Альянсом. Станом на 23 травня позиція НАТО не змінилася.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини