21 травня 2022, 22:16

Мер Федоров назвав чергову "сакральну дату" для росіян, натякнувши, що до цього дня "вони не доживуть"

Мер Мелітополя, який пережив полон, Іван Федоров в ефірі одного з українських телеканалів розповів про плани ворога, назвав нову "сакральну дату".

Мер Федоров назвав чергову "сакральну дату" для росіян, натякнувши, що до цього дня "вони не доживуть"

Про ситуацію у підвідомчому місті розповів українцям мер Мелітополя Іван Федоров. На тему організації референдуму у Мелітополі міський голова повідомив таке: "100% вони не здатні це зробити сьогодні, якщо ми об'єктивно дивитимемося на настрої мешканців Мелітополя, які не виїхали з міста". Потім додав, що окупантам нічого не завадить завезти кілька бабусь із РФ, яких вони покажуть під виглядом місцевих жителів по своїх телеканалах.

Переглянути інтерв'ю мера окупованого Мелітополя Івана Федорова для каналу Україна 24 можна YouTube.

"Тепер вони готуються до чергової сакральної дати - це дата дня народження або оновлення Російської імперії. Саме ці наративи вони сьогодні прищеплюють на наших тимчасово окупованих територіях. Сьогодні вони починають готуватися до святкування дня народження Російської імперії та не розуміють, що до цієї дати вони точно не доживуть на нашій території, тому що їм потрібно буде покинути її. Сьогодні всі їхні ресурси направлені саме на цю дату", - розповів про те, яку політику проводять у місті росіяни, мер Мелітополя.

Не розголошуючи жодних подробиць, щоб не зіграти тим самим на руку ворогові, Іван Федоров ближче до кінця розмови сказав: "Ми точно знаємо, що найближчим часом буде ще гарячіше для окупантів на нашій землі".


Раніше мер Федоров розповів про своє викрадення та психологічні тортури.

Нагадаємо, Федоров озвучив цифру окупантів, яких ліквідували партизани у Мелітополі.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини