19 травня 2022, 08:19

Донеччанин, будинок якого спалили окупанти, закликав росіян "прокинутися від путінської пропаганди"

Житель Донбасу розповів, що російські окупанти спалили його будинок, забравши навіть білизну.

Донеччанин, будинок якого спалили окупанти, закликав росіян "прокинутися від путінської пропаганди"

Розмову з корінним донеччанином, який унаслідок нападу російських окупантів втратив будинок, записали на відео. Чоловік похилого віку заявив, що сам він корінний донеччанин, але останнім часом жив під Ізюмом. Постраждалий заявив, що сьогодні окупанти спалили його будинок, вижив лише пес Філька.

"Гей, ви, прокиньтеся там від путінської пропаганди, нас тут вбивають, дітей гвалтують, па*ли, спалюють нас живцем", - заявив пенсіонер у відео, опублікованому у Telegram-каналі "Українського Діалогу".

Українець, який вижив, заявив, що він купив лише порожню коробку будинку, решту зробив своїми руками за європейськими нормами, а тепер у нього нічого не залишилося. Путінські солдати вкрали навіть його білизну, що сохла на мотузку.

Розбитий горем через війну пенсіонер звернувся до Росії, запитавши, за що вона напала на Україну. Він зазначив, що українці - народ трудівників і вони не приносили війну ні до Ростова, ні до Воронежа.

Раніше, 17 травня, російські окупанти розбомбили колону цивільних автомобілів, які намагалися залишити Херсонську область, загинуло багато мирних жителів.

Нагадаємо, 23 квітня армія РФ вдарила ракетою по житловому будинку в Одесі - загинуло 8 людей.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини