3 травня 2022, 12:07

Кім озвучив свій сценарій щодо "параду ганьби", який планується у Москві 9 травня

На думку голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма, святкування Дня Перемоги під час війни – погана прикмета.

Кім озвучив свій сценарій щодо "параду ганьби", який планується у Москві 9 травня

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім вирішив нагадати російським окупантам, що святкувати День Перемоги у розпал справжньої війни дуже погана прикмета.

Сьогодні, 3 травня, на своїй сторінці у Facebook Кім торкнувся теми 9 Травня і того, як Москва посилено готується до святкування, незважаючи на той факт, що її армія продовжує бойові дії в Україні.

Глава НОДА не може зрозуміти, що саме Путін має намір показати на Параді Перемоги 9 травня 2022 року? Не виключено, що російські солдати маршируватимуть Червоною площею з краденими холодильниками, а військові вантажівки проїдуться з награбованим у Херсонській області українським зерном.

Кім побачив у Мережі ролик із тренування Параду Перемоги, на якому навіть були літаки, а також дівчатка, одягнені у чорну форму, яка надто нагадує форму дивізій СС.

Це буде "ганебна перемога", а з трибуни Путін мовитиме: "Ганьба війна" та "Не можемо повторити". І цей парад пропагандистські ЗМІ транслюватимуть у всіх куточках РФ, доки путінська армія вбиває мирних громадян України.

Раніше журналісти CNN висловили впевненість, як 9 травня Путін заявить про те, що "спецоперація" на Донбасі добігла кінця, і оголосить Україні війну.

Нагадаємо, російський опозиційний політик Гудков не сумнівається, що 9 травня Путін із трибуни заявить про те, що до РФ приєднуються "ДНР" і "ЛНР".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини