3 травня 2022, 08:20

Коригував вогонь по мешканцях Маріуполя: Бойченко назвав ім'я головного колаборанта міста

Колаборант Іващенко коригував вогонь та розстрілював мирних жителів Маріуполя.

Коригував вогонь по мешканцях Маріуполя: Бойченко назвав ім'я головного колаборанта міста

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко заявив, що колаборант і представник партії "ОПЗЖ" Іващенко особисто коригував вогонь по мирних жителях міста, які намагалися евакуюватися.

Вчора, 2 травня, в інтерв'ю телеканалу "Україна 24" міський голова Маріуполя розповів про колаборанта Іващенка.

За його словами, саме ця людина коригувала вогонь і розстрілювала колону мирних жителів міста, коли ті намагалися покинути Маріуполь.

Саме він розстрілював склади із продуктами. Саме він оголосив себе "мером Маріуполя". Бойченко наголосив, що українські спецслужби вже винесли Іващенку вирок.

Проте Іващенко далеко не перший і не останній колаборант. На бік ворога перейшли інші жителі Маріуполя. Їх змушують якнайшвидше розпочати відновлення видимості життєдіяльності міста.

Саме ці люди у 2014 році тривалий час переховувалися в окупованому Криму, а тепер з'явилися у Маріуполі, щоб спровокувати загибель 20 тисяч мирних жителів.

Окупанти нічого не можуть зробити із захисниками Маріуполя і саме тому перейшли до обстрілу міста, намагаючись просто зрівняти його із землею.

Місто обстрілюють не лише із землі, а й із повітря, і навіть із моря.

Костянтин Іващенко - представник партії "ОПЗЖ", депутат міської ради, екс-директор підприємства "Азовзагальмаш", яке виробляло вагони. Після окупації Маріуполя він вирішив під шумок закрити завод і почав розпродувати обладнання, закликав Київ відмовитися від Донбасу та визнати "ДНР" і "ЛНР".

      Костянтин Іващенко

Ранішеу Пентагоні повідомили, що частину російських військ відкликали з Маріуполя, щоб продовжити наступ на Донбасі.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися чергові кадри з Маріуполя, на яких російський танк веде прицільний вогонь у багатоповерхові будинки, де ховаються мирні жителі міста.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини