21 квітня 2022, 16:45

Кадиров обіцяв Путіну ліквідувати Зеленського: план узгодили ще 3 лютого

Глава Чечні Кадиров брав на себе зобов'язання, що його угруповання усуне президента України Зеленського.

Кадиров обіцяв Путіну ліквідувати Зеленського: план узгодили ще 3 лютого

У Кремлі серйозно готувалися до вбивства президента Володимира Зеленського. План фізичного усунення українського лідера було розроблено ще 3 лютого на зустрічі президента РФ Володимира Путіна з главою Чечні Рамзаном Кадировим.

Відповідну заяву зробив секретар РНБО Олексій Данілов в етері "Радіо НВ".

Глава Чечні обіцяв російському диктатору, що його угруповання візьме на себе завдання щодо реалізації плану вбивства українського президента, але українська розвідка від самого початку відстежувала ці процеси.

У російській операції було задіяно три групи, які 26 лютого зайшли на територію України. Одну з них згодом знищили українські військові. Дві інші групи наразі перебувають на території Донецької області, але не на першій лінії фронту, а на третій-четвертій, де повна безпека, повідомив Данілов.

Секретар РНБО також прокоментував інформацію про нібито появу Кадирова під Києвом і у Маріуполі, про що повідомляли російські пропагандистські Telegram-канали та ЗМІ. Данілов назвав абсолютною нісенітницею інформацію про приїзд глави Чечні на територію України.

Раніше ЗМІ з посиланням на українську розвідку повідомляли, що інформацію про місцеперебування угруповання чеченських бойовиків, яке планувало замах на Зеленського, Київ отримав від співробітника ФСБ РФ, після чого по "кадировцях" було завдано артилерійського удару.

9 березня радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що на той момент з початку війни було здійснено понад 10 спроб замаху на Зеленського.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини